KTI Networks SFP-FC-M-A SFP module MM

Art nr. KS1082
Veel switches zijn tegenwoordig uitgevoerd met optionele SFP ingangen. Met deze SFP ingangen kunt u de switch flexibeler inzetten en kiest u aan de hand van de applicatie welke SFP module u gaat gebruiken. Dit product betreft een SFP fiber transceiver module zonder DDM support, Multimode 2 km. Geschikt voor Fast Ethernet SFP sloten. 
Geen voorraad Beperkte voorraad Op voorraad
Geen voorraad Beperkte voorraad Op voorraad
Total available on: 28-11-2020
Dit product kan op dit moment niet worden besteld.
Omschrijving
Veel switches zijn tegenwoordig uitgevoerd met optionele SFP ingangen. Met deze SFP ingangen kunt u de switch flexibeler inzetten en kiest u aan de hand van de applicatie welke SFP module u gaat gebruiken. Dit product betreft een SFP fiber transceiver module zonder DDM support, Multimode 2 km. Geschikt voor Fast Ethernet SFP sloten. 
Specificaties
Merk KTI Networks
Productcategorie SFP modules
Connector type LC
Snelheid 155 l/s
Fiber type/ afstand Multimode 2 km
Ethernet type Fast Ethernet
Brand item no. SFP-FC-M-A
EAN code 8716065261097
Downloads
    Aan het laden
    Aan het laden