Skylane Optics SFP85P55GE0BN2S SFP SX transceiver gecodeerd voor Cyan 280-0045-00

Art nr. SF1016
  • Europese leverancier met 100% kwaliteitscontrole en mogelijkheid voor onsite support
  • Geschikt voor verbinden 1G glasvezel poort met multimode kabel
Geen voorraad Beperkte voorraad Op voorraad
Geen voorraad Beperkte voorraad Op voorraad
Total available on: 20-6-2021
Dit product kan op dit moment niet worden besteld.
Omschrijving
  • Europese leverancier met 100% kwaliteitscontrole en mogelijkheid voor onsite support
  • Geschikt voor verbinden 1G glasvezel poort met multimode kabel
Specificaties
Merk Skylane Optics
Productcategorie SFP modules
Form factor SFP
Gecodeerd voor Cyan
Media Multimode
Netwerk protocol Gigabit Ethernet
Max. afstand 550 m
Connector type LC
Aantal vezels 2
Golflengte Rx 850 nm
Golflengte Tx 850 nm
Min. werktemperatuur 0 °C
Max. werktemperatuur 70 °C
Brand item no. SFP85P55GE0BN2S
EAN code 8716065448108
Downloads
    Aan het laden
    Aan het laden