Skylane Optics SFP13010GE0BBF8 SFP LX transceiver gecodeerd voor Cisco-ONS ONS-SC-GE-LX=

Art nr. SF1109
  • Europese leverancier met 100% kwaliteitscontrole en mogelijkheid voor onsite support
  • Geschikt voor verbinden 1G glasvezel poort met singlemode kabel
Geen voorraad Beperkte voorraad Op voorraad
Geen voorraad Beperkte voorraad Op voorraad
Total available on: 19-6-2021
Dit product kan op dit moment niet worden besteld.
Omschrijving
  • Europese leverancier met 100% kwaliteitscontrole en mogelijkheid voor onsite support
  • Geschikt voor verbinden 1G glasvezel poort met singlemode kabel
Specificaties
Merk Skylane Optics
Productcategorie SFP modules
Form factor SFP
Gecodeerd voor Cisco-ONS
Media Singlemode
Netwerk protocol Gigabit Ethernet
Max. afstand 10000 m
Connector type LC
Aantal vezels 2
Golflengte Rx 1310 nm
Golflengte Tx 1310 nm
Min. werktemperatuur 0 °C
Max. werktemperatuur 70 °C
Brand item no. SFP13010GE0BBF8
EAN code 8716065448658
Downloads
    Aan het laden
    Aan het laden