KTI Networks SFP-10G-ZR-A Golflengte: 1310 nm

Art nr. KS1113
End of life
Dit product kan op dit moment niet worden besteld.
Specificaties
Merk KTI Networks
Productcategorie SFP+ modules
Connector type LC Duplex
Bedrijfstemperatuur -10 °C~70 °C
Golflengte 1310 nm
Ethernet type 10G//GbE/FE
Fiber type/afstand Single-mode 80 km
Brand item no. SFP-10G-ZR-A
EAN code 8716065297454
    Aan het laden
    Aan het laden