KTI Networks SFP-10G-SR-A Golflengte: 850 nm

Art nr. KS1110
Geen voorraad Beperkte voorraad Op voorraad
Geen voorraad Beperkte voorraad Op voorraad
0 available on: 27-11-2020. Total available on: 25-12-2020
Dit product kan op dit moment niet worden besteld.
Specificaties
Merk KTI Networks
Productcategorie SFP+ modules
Connector type LC
Golflengte 850 nm
Ethernet type 10G//GbE/FE
Fiber type/afstand Multimode OM3 / 300m
Brand item no. SFP-10G-SR-A
EAN code 8716065297423
    Aan het laden
    Aan het laden