Ewent 2 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC en LC/PC connectoren

Art nr. EL8802
  • Individueel testrapport per kabel op IL en RL.
  • LC/PC, SC/APC polish
  • Grade A vezel
Geen voorraad Beperkte voorraad Op voorraad
Geen voorraad Beperkte voorraad Op voorraad
Total available on: 22-10-2020
Dit product kan op dit moment niet worden besteld.
Omschrijving
  • Individueel testrapport per kabel op IL en RL.
  • LC/PC, SC/APC polish
  • Grade A vezel
Specificaties
Merk Ewent
Productcategorie Duplex kabels
Kabel lengte 2 m
Connector type LC, SC
Connector A SC male (x2)
Polishing A APC8
Connector B LC male (x2)
Polishing B PC
Clipped Both
Glasvezelkabel Patchcord
Fiber type Singlemode
Categorie OS2
Aantal vezels 2
Vezel diameter 9/125 µm
IL (max.) 0,25 dB
IL (gem.) 0,25 dB
RL (min.) 55 dB
Kabelmantel LSZH
Buitendiameter 2 mm
Kabelkleur Geel
Min. werktemperatuur -20 °C
Max. werktemperatuur 60 °C
Brand item no. EL8802
EAN code 8716065351484
Downloads
    Aan het laden
    Aan het laden