ACT 5 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel met MPO female en 12 SC connectoren

Art nr. RL9205
  • Individueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerd
  • Laser presision cleaving
  • Grade A-m vezel
  • UPC polish
End of life
Dit product kan op dit moment niet worden besteld.
Omschrijving
  • Individueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerd
  • Laser presision cleaving
  • Grade A-m vezel
  • UPC polish
Specificaties
Merk ACT
Productcategorie MTP/MPO fanout kabels
Kabel lengte 5 m
Connector type MTP (MPO), SC
Connector A MTP (MPO) female (x1)
Polishing A UPC
Connector B SC male (x12)
Polishing B UPC
Glasvezelkabel Patchcord
Fiber type Multimode
Categorie OM4
Aantal vezels 12
Vezel diameter 50/125 µm
IL (max.) 0,35 dB
IL (gem.) 0,1 dB
RL (min.) 45 dB
Kabelmantel LSZH
Buitendiameter 3 mm
Kabelkleur Erika violet
Min. werktemperatuur -20 °C
Max. werktemperatuur 70 °C
Brand item no. RL9205
EAN code 8716065275636
Downloads
    Aan het laden
    Aan het laden